imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa za Čavle - Prodaja stanova - 4-SOBAN

8
585 000 € 2896 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

202 m2

1. kat
17
294 000 € 3341 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

88 m2

kat
7
279 000 € 3170 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

88 m2

kat
8
130 000 € 977 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

133 m2

1. kat
9
186 000 € 930 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

200 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup