imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

41 - 47 od ukupno 47 oglasa za Dobrinj - Prodaja stanova - 3-SOBAN

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
4
300 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

100 m2

1. kat
4
300 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

100 m2

1. kat
4
300 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

100 m2

1. kat
17
440 000 € 5714 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

77 m2

1. kat
17
425 000 € 5743 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

74 m2

kat
17
230 000 € 3710 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

62 m2

1. kat
11
205 000 € 3417 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

60 m2

2. kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup