imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

21 - 25 od ukupno 25 oglasa za Dobrinj, Čižići - Prodaja stanova - 3-SOBAN

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
0
227 000 € 3603 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

63 m2

1. kat
17
249 000 € 3557 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

70 m2

1. kat
17
249 000 € 3507 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

71 m2

2. kat
17
230 000 € 3710 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

62 m2

1. kat
11
205 000 € 3417 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

60 m2

2. kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup