imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Dobrinj, Čižići

Detaljna pretraga

21 - 31 od ukupno 31 oglasa - Prodaja stanova Dobrinj, Čižići

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
12
420 000 € 2781 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

151 m2

2. kat
7
360 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

90 m2

kat
2
69 000 € 2300 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

30 m2

kat
1
206 000 € 3377 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

61 m2

1. kat
0
227 000 € 3603 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

63 m2

1. kat
17
249 000 € 3557 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

70 m2

1. kat
17
249 000 € 3507 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

71 m2

2. kat
17
259 000 € 3866 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

67 m2

1. kat
17
433 000 € 2446 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

177 m2

2. kat
17
230 000 € 3710 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

62 m2

1. kat
11
205 000 € 3417 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

60 m2

2. kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup