imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Dobrinj – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 59 oglasa - Prodaja zemljišta Dobrinj – građevinsko zemljište

Stranica 2 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
1
52 000 € 24 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan

2154 m2

kat
1
77 500 € 310 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

250 m2

kat
1
149 000 € 90 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

1647 m2

kat
4
170 000 € 15 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

11272 m2

kat
2
130 000 € 92 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

1413 m2

kat
1
30 000 € 36 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

827 m2

kat
4
139 000 € 187 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

742 m2

kat
5
212 000 € 10 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

20500 m2

kat
7
149 000 € 116 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Polje

1285 m2

kat
3
224 290 € 110 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

2039 m2

kat
3
194 400 € 120 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

1620 m2

kat
1
155 000 € 135 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

1150 m2

kat
1
310 000 € 155 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Gostinjac

2000 m2

kat
6
70 000 € 95 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

740 m2

kat
1
450 000 € 252 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

1786 m2

kat
3
500 000 € 197 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

2542 m2

kat
5
125 000 € 222 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

562 m2

kat
10
21 999 € 102 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

215 m2

kat
10
28 999 € 67 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

435 m2

kat
10
18 999 € 90 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

211 m2

kat
Stranica 2 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup