Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 35 oglasa - Prodaja nekretnina Dobrinj, Soline
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
12
195 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Soline, okolica, na mirnoj lokaciji, prodaje se apartman u novogradnji, smješten u prizemlju manje stambene zg...
Soline, okolica, na mirnoj lokaciji, prodaje se apartman u n...
9
135 000 €
1023 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za adaptaciju, s lijepim pogledom na more i okućnicom...
Uvala Soline, prodaja stare kamene kuće u nizu, krajnje, za ...
14
955 000 €
4848 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i veoma lijepom okruženju Uvale Soline, svega 1200m od mora, prodaje se novoizgrađena luksuzna kuća k...
U mirnom i veoma lijepom okruženju Uvale Soline, svega 1200m...
9
255 000 €
3696 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
69 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Uvala Soline, otok Krk – prodaja apartmana prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman se nalazi ...
Uvala Soline, otok Krk – prodaja apartmana prvi red do mora ...
17
985 000 €
3703 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
266 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnoj slijepoj ulici u uvali Soline na otoku Krku, na samo 200 metara od mora i najbliže plaže, nalazi se p...
U mirnoj slijepoj ulici u uvali Soline na otoku Krku, na sam...
2
95 000 €
26 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
3640 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište površine 3.640 m² u Uvali Soline. Parcela se nalazi na mirnoj lo...
Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište površine 3.640...
16
275 000 €
4661 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu stambene zgrade u Solinama na otoku Krku, samo 50 m...
Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu s...
17
625 000 €
5682 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska – prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na prodaju je dvojna kuća ukupne površine 110 m² koj...
Malinska – prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na...
17
258 000 €
4031 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješten na drugom katu više obiteljske kuće, na izuzetno...
Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješte...
17
245 000 €
4153 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi – apartman na izvanrednoj lokaciji, prvi red do mora! U Solinama na otoku Kr...
Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi – apartman na izvanrednoj l...
11
260 000 €
4407 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
59 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena u mirnom i traženom dijelu Uvale Soline na otoku K...
U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena ...
1
210 000 €
230 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
914 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je građevinsko zemljište površine 914 m2 sa prekrasanim, otvorenim pogledom na more. Nalazi se na i...
Na prodaju je građevinsko zemljište površine 914 m2 sa prekr...
8
412 000 €
3745 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super lokaciji u blizini mora. Kuća je kvalitetno gradjena p...
Prodaje se prelijepa kuća na Krku uvala Soline na super loka...
11
270 000 €
3375 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Soline, prodaja, samostojeća kuća građena 1980. godine, na parceli površine 312 m2. Kuća ima površinu 80 m2, ...
Soline, prodaja, samostojeća kuća građena 1980. godine, na p...
2
130 000 €
92 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
1413 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Uvala Soline, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 1413 m2, pravilnog oblika, od čega je dio u gra...
Uvala Soline, prodaje se građevinsko zemljište ukupne površi...
12
170 000 €
3400 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
50 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U neposrednoj blizini mora, u zelenom pojasu prodaje se samostojeća kamena kuća. Kompletno obnovljena izvana s...
U neposrednoj blizini mora, u zelenom pojasu prodaje se samo...
8
622 500 €
5659 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudu smo dobili dvoetažni stan u Dobrinju. Stan se nalazi u polovini dvojne kuće, a sastoji se od prizemlj...
U ponudu smo dobili dvoetažni stan u Dobrinju. Stan se nalaz...
5
212 000 €
10 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
20500 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 20.500 m2 u blizini Šila. Ovo zemljište posebno je zbog toga što ...
Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 20.500 m2 u bli...
5
1 180 000 €
5900 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna samostojeća kuća koja se nalazi u okolici Dobrinja na otoku Krku. Ova nekretnina proteže...
Na prodaju je moderna samostojeća kuća koja se nalazi u okol...
7
890 000 €
4917 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. ...
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina ko...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
3-soban
4-soban