Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 22 oglasa za Pag - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
14
340 000 €
4048 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju – Prostran stan s panoramskim pogledom, Mandre – otok Pag U ponudi imamo atraktivan stan na drugom ...
Na prodaju – Prostran stan s panoramskim pogledom, Mandre – ...
13
400 000 €
4040 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
99 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – Luksuzni stan u prizemlju s privatnim bazenom, vrtom i pogledom na more – Mandre (otok Pag) Novograd...
PRODAJA – Luksuzni stan u prizemlju s privatnim bazenom, vrt...
12
660 000 €
3474 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
190 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Luksuzni dvoetažni stan s infinity bazenom i spektakularnim pogledom na Jadran – Mandre, otok Pag 3 spavaće so...
Luksuzni dvoetažni stan s infinity bazenom i spektakularnim ...
17
358 832 €
3262 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – LUKSUZNI DVOETAŽNI STAN S PRIVATNIM BAZENOM – MANDRE, OTOK PAG Cijena: 358,832 € Površina: 110,41 m...
PRODAJA – LUKSUZNI DVOETAŽNI STAN S PRIVATNIM BAZENOM – MAND...
15
338 328 €
3253 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
104 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – DVOETAŽNI STAN S PRIVATNIM BAZENOM – 104,10 m² – MANDRE, OTOK PAG Cijena: 338,328 € Površina: 104,1...
PRODAJA – DVOETAŽNI STAN S PRIVATNIM BAZENOM – 104,10 m² – M...
5
536 137 €
4359 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
123 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan u modernoj i kvalitetnoj novogradnji u mjestu Mandre, u sklopu općine Kolan, na otoku Pagu. Zg...
Prodaje se stan u modernoj i kvalitetnoj novogradnji u mjest...
7
393 040 €
4011 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan u luksuznoj novogradnji na predivnoj lokaciji u Mandrama, na samo stotinjak metara do mora i p...
Prodaje se stan u luksuznoj novogradnji na predivnoj lokacij...
7
390 311 €
2913 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
134 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se prekrasn stan na 2. (zadnjem) katu zgrade u Mandrama, kompletno renovirane 2024. godine. Zgrada se ...
Prodaje se prekrasn stan na 2. (zadnjem) katu zgrade u Mandr...
13
425 459 €
2914 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
146 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se prekrasn stan na 1. katu zgrade u Mandrama, kompletno renovirane 2024. godine. Zgrada se nalazi na ...
Prodaje se prekrasn stan na 1. katu zgrade u Mandrama, kompl...
17
450 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Novogradnja u Mandrama na otoku Pagu je moderno dizajnirana urbana vila smještena na idealnoj lokaciji, u ekst...
Novogradnja u Mandrama na otoku Pagu je moderno dizajnirana ...
13
585 000 €
4795 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN S1, NOVOGRADNJA, PAG, MANDRE, 122 m2, 4-soban Prodaje se četverosobni stan površine 122 m2 koji se prote...
STAN S1, NOVOGRADNJA, PAG, MANDRE, 122 m2, 4-soban Prodaje ...
13
585 000 €
4875 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN S3, NOVOGRADNJA, PAG, MANDRE, 120 m2, 4-soban Prodaje se četverosobni stan površine 120 m2 koji se prote...
STAN S3, NOVOGRADNJA, PAG, MANDRE, 120 m2, 4-soban Prodaje ...
17
339 000 €
3082 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA Prodaje se četverosobni stan u prizemlju zgrade veličine 110m2 u Mandrama na oto...
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA Prodaje se četverosobni stan u...
17
254 000 €
2592 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA Prodaje se četverosobni stan na prvom katu zgrade veličine 98m2 u Mandrama na ot...
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA Prodaje se četverosobni stan n...
17
304 000 €
2980 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
NOVO U PONUDI!! NOVOGRADNJA Prodaje se četverosobni stan na drugom katu zgrade veličine 117m2 u Mandrama na ...
17
523 500 €
6159 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
MANDRE PRVI RED DO MORA! Na prodaju luksuzan stan S1 u prizemlju s vrtom, ukupne površine 85,85 m²! U proda...
MANDRE PRVI RED DO MORA! Na prodaju luksuzan stan S1 u priz...
17
755 000 €
6345 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
119 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
MANDRE PRVI RED DO MORA! Na prodaju luksuzan stan S7 na drugom katu ukupne površine 131,72 m²! U prodaji j...
MANDRE PRVI RED DO MORA! Na prodaju luksuzan stan S7 na dru...
8
330 000 €
4024 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
NOVO U PONUDI!! U prodaji imamo stanove u novogradnji u Mandrama na otoku Pagu. Projekt se sastoji od 8 moder...
NOVO U PONUDI!! U prodaji imamo stanove u novogradnji u Man...
8
350 000 €
4023 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
12
249 999 €
3086 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
81 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaju se dva apartmana s pogledom na more i Paški zaljev, s okućnicom u suvlasništvu površine 760 m2. Apartm...
Prodaju se dva apartmana s pogledom na more i Paški zaljev, ...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Pag
[x]