Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 69 oglasa za Poreč, Poreč - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 2 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
3
408 500 €
3782 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Nedaleko od Poreča, u atraktivnom turističkom mjestu sa prelijepim plažama, nalazi se zgrada u novogradnji s p...
Nedaleko od Poreča, u atraktivnom turističkom mjestu sa prel...
3
432 500 €
3761 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
3
448 000 €
3765 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
119 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
5
510 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Poreč, okolica- stan u visokokvalitetnoj novogradnji U mirnom, šarmantnom mjestu svega 800 metara od J...
Istra, Poreč, okolica- stan u visokokvalitetnoj novogradnji ...
5
495 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
6
420 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
3
436 787 €
5139 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Poreč – Prostran trosoban stan s dvije kupaonice i garažom, na odličnoj lokaciji blizu mora Na svega 800 meta...
Poreč – Prostran trosoban stan s dvije kupaonice i garažom, ...
17
542 000 €
3566 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
152 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Poreč, okolica, luksuzni dvoetažni stan sa bazenom! U mirnom mjestu na samo 3 km udaljenosti od prvih plaža s...
Poreč, okolica, luksuzni dvoetažni stan sa bazenom! U mirno...
17
580 000 €
3694 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
157 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Poreč, okolica, prostrani dvoetažni stan sa bazenom! U mirnom mjestu na samo 3 km udaljenosti od prvih plaža ...
Poreč, okolica, prostrani dvoetažni stan sa bazenom! U mirn...
17
456 500 €
3681 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
124 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, okolica, ekskluzivan dvoetažni stan sa pogledom na more! U mirnom mjestu na samo 3 km udaljenosti od p...
Poreč, okolica, ekskluzivan dvoetažni stan sa pogledom na mo...
8
475 000 €
3467 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
137 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Poreč, izvrstan stan sa pogledom na more! Na traženoj lokaciji u blizini centra grada Poreča prodaje s...
Istra, Poreč, izvrstan stan sa pogledom na more! Na traženo...
11
475 000 €
3770 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Poreč, izvrstan penthouse sa pogledom na more! Na traženoj lokaciji u blizini centra grada Poreča prod...
Istra, Poreč, izvrstan penthouse sa pogledom na more! Na tr...
14
435 000 €
3884 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Poreč, luksuzni stan na traženoj lokaciji sa vrtom! Na traženoj lokaciji u blizini centra grada Poreča...
Istra, Poreč, luksuzni stan na traženoj lokaciji sa vrtom! ...
13
435 000 €
4028 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
17
424 100 €
3505 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
121 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, penthouse sa panoramskim pogledom na more! U neposrednoj blizini centra grada na samo 500 m od mora sm...
Poreč, penthouse sa panoramskim pogledom na more! U neposre...
13
350 000 €
3763 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, okolica, trosoban stan na prvom katu sa krovnom terasom! U mirnom mjestu na plodnoj visoravi od 112 m ...
Poreč, okolica, trosoban stan na prvom katu sa krovnom teras...
16
230 000 €
1825 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, okolica, četverosoban stan na prvom katu, prilika! u predgrađu grada Poreča, prodaje se ovaj prostran ...
Poreč, okolica, četverosoban stan na prvom katu, prilika! u...
17
575 055 €
4528 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
127 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Poreč, četverosoban stan u blizini centra grada! Predstavljamo Vam moderan četverosoban stan na trećem katu n...
Poreč, četverosoban stan u blizini centra grada! Predstavlj...
17
654 615 €
4515 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
145 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Poreč, četverosoban stan s pogledom na more! Predstavljamo Vam moderan četverosoban stan na trećem katu novog...
Poreč, četverosoban stan s pogledom na more! Predstavljamo ...
10
1 500 000 €
9677 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
155 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Poreč, okolica – Ekskluzivni penthouse s panoramskim pogledom U mirnom i elitnom dijelu okolice Poreča, na vr...
Poreč, okolica – Ekskluzivni penthouse s panoramskim pogledo...
Stranica 2 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Poreč
[x]
Poreč
[x]