imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Rijeka – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

41 - 47 od ukupno 47 oglasa - Prodaja zemljišta Rijeka – građevinsko zemljište

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
13
213 000 € 257 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

829 m2

kat
1
525 000 € 150 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bivio

3500 m2

kat
5
319 000 € 226 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

1409 m2

kat
3
450 000 € 247 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala

1822 m2

kat
4
2 000 000 € 417 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bivio

4800 m2

kat
10
310 000 € 172 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

1800 m2

kat
4
200 000 € 87 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

2300 m2

kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup