imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Rijeka, Marčeljeva draga

Detaljna pretraga

1 - 10 od ukupno 10 oglasa - Prodaja nekretnina Rijeka, Marčeljeva draga

13
340 000 € 3542 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

96 m2

1. kat
11
329 500 € 2701 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

122 m2

1. kat
13
305 000 € 4122 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

74 m2

2. kat
10
360 000 € 4444 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

81 m2

2. kat
14
298 500 € 4034 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

74 m2

2. kat
11
279 000 € 2214 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

126 m2

kat
11
335 000 € 4295 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

78 m2

2. kat
11
546 000 € 3212 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

170 m2

kat
13
219 000 € 5919 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

37 m2

kat
17
325 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga

195 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup