imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa za Rijeka, Rastočine - Prodaja stanova - 2-SOBAN

9
144 200 € 2884 €/m²
ažuriran
Rijeka, Rastočine

50 m2

23. kat
15
162 000 € 3115 €/m²
ažuriran
Rijeka, Rastočine

52 m2

20. kat
11
150 000 € 2778 €/m²
ažuriran
Rijeka, Rastočine

54 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup