Detaljna pretraga
1 - 7 od ukupno 7 oglasa za Rijeka, Srdoči - Prodaja stanova - 4-SOBAN
17
490 000 €
4455 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodajemo ovaj lijepi novi stan na Srdočima koji se nalazi u zgradi sa 6 stambenih jedinica. Stan je površine...
Prodajemo ovaj lijepi novi stan na Srdočima koji se nalazi u...
17
465 000 €
3523 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PROSTRAN STAN S OKUĆNICOM NA SRDOČIMA Na prodaju je prekrasan stan u prizemlju površine 130 m², smješten u mi...
PROSTRAN STAN S OKUĆNICOM NA SRDOČIMA Na prodaju je prekras...
17
339 000 €
4084 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
83 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
PRODAJE SE MODERNO UREĐEN TROSOBNI STAN U NOVOGRADNJI – SRDOČI, RIJEKA Na prodaju trosobni stan površine 83...
PRODAJE SE MODERNO UREĐEN TROSOBNI STAN U NOVOGRADNJI – SR...
1
340 000 €
3009 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaju se etažni, trosobni stanovi u mirnom dijelu Srdoča Korišteni su vrhunski materijali u gradnji od Poro...
Prodaju se etažni, trosobni stanovi u mirnom dijelu Srdoča ...
12
149 000 €
2014 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Posredujemo u prodaji stana na Srdočima. Stan se nalazi na 1. katu kuće sa tri stana i sa odvojenim ulazima. S...
Posredujemo u prodaji stana na Srdočima. Stan se nalazi na 1...
2
270 000 €
3176 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien predstavlja kompletno namješten stan od 85 m2 u novoj manjoj zgradi s ukupno 5 stanova koja ...
Kaiser Immobilien predstavlja kompletno namješten stan od 85...
2
270 000 €
3176 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Rijeka
[x]
Srdoči
[x]