imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja zemljišta Rijeka, Trsat

7
240 000 € 353 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat

679 m2

kat
7
180 000 € 285 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat

631 m2

kat
8
420 000 € 295 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat

1426 m2

kat
4
210 000 € 339 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat

620 m2

kat
5
265 000 € 403 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat

658 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup