Sačuvani oglasi: 14
225 000 €
3409 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI, PARKING U VLASNIČKOM LISTU!
Smješten je na pr...
OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADN...
300 000 €
3448 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići
87 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, 300 m od plaže!
Kuća ima dvije etaže, prizemlje+ ...
Čižići, prodaja, kuća sa dva apartmana i pogledom na more, ...
78 000 €
1902 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
41 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more.
ID KOD AGENCIJE: 7862
Hisen ...
Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s...
450 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Gabonjin
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku.
Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, ku...
Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku.
Sv...
245 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća se nalazi u mirnom naselju i okružena je zelenilom. Ima dvije etaže s odvojenim ulazima.
U prizemlju se ...
Kuća se nalazi u mirnom naselju i okružena je zelenilom. Ima...
250 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se dvojna kuća katnica u mjestu Hlapa.
Sastoji se od prizemlja veličine 100m2, u kojem se nalaze dvij...
Prodaje se dvojna kuća katnica u mjestu Hlapa.
Sastoji se o...
545 000 €
2595 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Rasopasno
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KRK, KAMENA VILA U RASOPASNOM UKUPNE POVRŠINE 913 M2 SA BAZENOM. KUĆA JE KAMENA ADAPTIRANA UKUPNE POVRŠINE OBJ...
KRK, KAMENA VILA U RASOPASNOM UKUPNE POVRŠINE 913 M2 SA BAZE...
365 000 €
1901 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
192 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora!
Prema gl...
Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeć...
430 000 €
1792 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u našoj ponudi ima 240 m2 stambene površine, prekrasan vrt, uređeni okoliš, a udaljena od mora je nekih 1...
Kuća u našoj ponudi ima 240 m2 stambene površine, prekrasan ...
414 000 €
2760 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću na mirnoj lokaciji na otoku Krku u okolici Dobrinja.
...
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću na m...
890 000 €
4917 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. ...
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina ko...
224 290 €
110 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
2039 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2039 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Zemljište je...
Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2039 m2 na veom...
170 000 €
115 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Gostinjac
1480 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Samo u našoj ponudi!
Dobrinj, Gostinjac, prodaja građevinskog zemljišta, na mirnoj lokaciji, u okruženju obit...
Samo u našoj ponudi!
Dobrinj, Gostinjac, prodaja građevinsk...
52 000 €
24 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan
2154 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Zemljište se nalazi na blagoj padini.
Pogled more.
Na 10 m od prvih kuća.
ID KOD AGENCIJE: 12220
Nevenka Sim...
Zemljište se nalazi na blagoj padini.
Pogled more.
Na 10 m o...