Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 9
10
225 000 €
3409 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI, PARKING U VLASNIČKOM LISTU! Smješten je na pr...
OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADN...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
13
78 000 €
1902 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
41 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more. ID KOD AGENCIJE: 7862 Hisen ...
Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
7
250 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se dvojna kuća katnica u mjestu Hlapa. Sastoji se od prizemlja veličine 100m2, u kojem se nalaze dvij...
Prodaje se dvojna kuća katnica u mjestu Hlapa. Sastoji se o...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
9
365 000 €
1901 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
192 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema gl...
Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeć...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
430 000 €
1792 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u našoj ponudi ima 240 m2 stambene površine, prekrasan vrt, uređeni okoliš, a udaljena od mora je nekih 1...
Kuća u našoj ponudi ima 240 m2 stambene površine, prekrasan ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
11
414 000 €
2760 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću na mirnoj lokaciji na otoku Krku u okolici Dobrinja. ...
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću na m...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
7
890 000 €
4917 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. ...
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina ko...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
3
224 290 €
110 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
2039 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2039 m2 na veoma mirnoj lokaciji u okolici Dobrinja. Zemljište je...
Na prodaju je građevinsko zemljište veličine 2039 m2 na veom...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
1
52 000 €
24 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan
2154 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Zemljište se nalazi na blagoj padini. Pogled more. Na 10 m od prvih kuća. ID KOD AGENCIJE: 12220 Nevenka Sim...
Zemljište se nalazi na blagoj padini. Pogled more. Na 10 m o...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: