Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 3
17
370 000 €
2467 €/m²
ažuriran
Krk, Muraj
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća se nalazi u naselju Muraj, samo nekoliko minuta vožnje od gra...
Prodaje se dvojna kuća na mirnoj lokaciji. Kuća se nalazi u ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
998 000 €
3327 €/m²
ažuriran
Krk, Žgaljići
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Atraktivna Novogradnja, modernog projekta i dizajna, kuća s bazenom na ugodnoj i lijepoj lokaciji s predivn...
Atraktivna Novogradnja, modernog projekta i dizajna, kuća s...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
8
249 000 €
445 €/m²
ažuriran
Krk, Žgaljići
560 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
OTOK KRK – ŽGALJIĆI Građevinsko zemljište s dozvolom i projektom za kuću s bazenom Na prodaju atraktivno gr...
OTOK KRK – ŽGALJIĆI Građevinsko zemljište s dozvolom i pro...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: