Sačuvani oglasi: 10
114 000 €
3353 €/m²
ažuriran
Rijeka, Potok
34 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Napomena:
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u
skladu s Općim uvjetima poslovanja.
http...
Napomena:
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
179 000 €
4475 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Prodaje se stan na Podmurvicama kompletno novo adaptiran,
Napomena:
Poštovani klijenti, agencijska provizi...
Prodaje se stan na Podmurvicama kompletno novo adaptiran,
...
237 000 €
4389 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA – Stan u novogradnji visoko prizemlje pogled na more
Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novog...
PRODAJA – Stan u novogradnji visoko prizemlje pogled na mo...
260 000 €
3939 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
5. kat
Dvosoban stan s dnevnim boravkom na 5 minuta od Korza
Prodaje se moderno uređen dvosoban stan s dnevnim borav...
Dvosoban stan s dnevnim boravkom na 5 minuta od Korza
Proda...
475 000 €
6090 €/m²
ažuriran
Rijeka, Costabella
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Rijeka – Costabella, potpuno namješten stan s panoramskim pogledom na more
Na prodaju je moderan stan u kvali...
Rijeka – Costabella, potpuno namješten stan s panoramskim po...
227 000 €
2838 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
14. kat
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m²
Na prodaju je lijep, prostran i izuzetno sunčan stan površine ...
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m²
Na prodaju j...
402 000 €
3322 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
121 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA, KOZALA - Komforan stan 121m2 na mirnoj lokaciji
Izdvajamo iz ponude luksuzni dvoetažni stan na jedins...
RIJEKA, KOZALA - Komforan stan 121m2 na mirnoj lokaciji
Izd...
191 000 €
3473 €/m²
ažuriran
Rijeka, Turnić
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan i lijep stan na Turniću – 55 m²
Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 55 m², smješten na pr...
Moderan i lijep stan na Turniću – 55 m²
Na prodaju moderan ...
73 000 €
61 €/m²
ažuriran
Rijeka, Svilno
1200 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Svilno, građevinsko zemljište s idejnim projektom za obiteljsku kuću, 1200 m2 od toga građevinoko zemljište 64...
Svilno, građevinsko zemljište s idejnim projektom za obitelj...
112 500 €
53 €/m²
ažuriran
Rijeka, Svilno
2125 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Svilno, građevinsko zemljište za stambenu gradnju ili obiteljsku kuću, sva infrastruktura u neposrednoj blizin...
Svilno, građevinsko zemljište za stambenu gradnju ili obitel...