Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 9
3
114 000 €
3353 €/m²
ažuriran
Rijeka, Potok
34 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
15
179 000 €
4475 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Prodaje se stan na Podmurvicama kompletno novo adaptiran, Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizi...
Prodaje se stan na Podmurvicama kompletno novo adaptiran, ...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
4
237 000 €
4389 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
PRODAJA – Stan u novogradnji visoko prizemlje pogled na more Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novog...
PRODAJA – Stan u novogradnji visoko prizemlje pogled na mo...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
12
260 000 €
3939 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
5. kat
Dvosoban stan s dnevnim boravkom na 5 minuta od Korza Prodaje se moderno uređen dvosoban stan s dnevnim borav...
Dvosoban stan s dnevnim boravkom na 5 minuta od Korza Proda...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
8
227 000 €
2838 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
14. kat
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m² Na prodaju je lijep, prostran i izuzetno sunčan stan površine ...
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m² Na prodaju j...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
9
402 000 €
3322 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
121 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA, KOZALA - Komforan stan 121m2 na mirnoj lokaciji Izdvajamo iz ponude luksuzni dvoetažni stan na jedins...
RIJEKA, KOZALA - Komforan stan 121m2 na mirnoj lokaciji Izd...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
13
257 500 €
3433 €/m²
ažuriran
Rijeka, Potok
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
Centar - Potok, novo uređen stan, dvosobni s dnevnim boravkom, za poslovne osobe ili studente, iznajmljuje se ...
Centar - Potok, novo uređen stan, dvosobni s dnevnim boravko...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
9
191 000 €
3473 €/m²
ažuriran
Rijeka, Turnić
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan i lijep stan na Turniću – 55 m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 55 m², smješten na pr...
Moderan i lijep stan na Turniću – 55 m² Na prodaju moderan ...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
1
112 500 €
53 €/m²
ažuriran
Rijeka, Svilno
2125 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Svilno, građevinsko zemljište za stambenu gradnju ili obiteljsku kuću, sva infrastruktura u neposrednoj blizin...
Svilno, građevinsko zemljište za stambenu gradnju ili obitel...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena: