Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 4
5
295 000 €
5566 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
53 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na izuzetno dobroj lokaciji, svega 500 m od mora i samog centra grada Krka, prodaje se potpuno opremljen apart...
Na izuzetno dobroj lokaciji, svega 500 m od mora i samog cen...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
380 000 €
5205 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju je moderan, elegantno uređen apartman u prizemlju objekta modernog izgleda, smješten u mirnoj i atr...
Na prodaju je moderan, elegantno uređen apartman u prizemlju...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
9
625 000 €
5531 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
113 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudi je ekskluzivan apartman smješten u prizemlju urbane vile, na iznimnoj lokaciji u samom centru grada K...
U ponudi je ekskluzivan apartman smješten u prizemlju urbane...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
7
665 000 €
6650 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Krk, otok Krk, moderni Penthouse u novogradnji Prodaje se luksuzni penthouse u samostojećoj kući pravilnog pr...
Krk, otok Krk, moderni Penthouse u novogradnji Prodaje se l...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: