Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 7
10
225 000 €
3409 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI, PARKING U VLASNIČKOM LISTU! Smješten je na pr...
OTOK KRK-BLIZINA UVALE SOLINE, 2S+DB U KVALITETNOJ NOVOGRADN...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
13
78 000 €
1902 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
41 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s pogledom na more. ID KOD AGENCIJE: 7862 Hisen ...
Dobrinj, ruševina gospodarski objekt, na traženoj lokaciji s...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
545 000 €
2595 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Rasopasno
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KRK, KAMENA VILA U RASOPASNOM UKUPNE POVRŠINE 913 M2 SA BAZENOM. KUĆA JE KAMENA ADAPTIRANA UKUPNE POVRŠINE OBJ...
KRK, KAMENA VILA U RASOPASNOM UKUPNE POVRŠINE 913 M2 SA BAZE...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
9
365 000 €
1901 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
192 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2 km od mora! Prema gl...
Otok Krk, okolica Šila, prodaja, započeta gradnja samostojeć...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
430 000 €
1792 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u našoj ponudi ima 240 m2 stambene površine, prekrasan vrt, uređeni okoliš, a udaljena od mora je nekih 1...
Kuća u našoj ponudi ima 240 m2 stambene površine, prekrasan ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
11
414 000 €
2760 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću na mirnoj lokaciji na otoku Krku u okolici Dobrinja. ...
Agencija Kaiser Immobilien predstavlja samostojeću kuću na m...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
7
890 000 €
4917 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina koja će vas osvojiti svojom elegancijom i luksuzom. ...
Na prodaju je ekskluzivna kuća smještena u okolici Solina ko...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: