Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 3
12
145 000 €
2231 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien na tržište stavlja dvosobni kat na 1. katu zgrade. Stanu još pripada spremište te iz dvorišt...
Kaiser Immobilien na tržište stavlja dvosobni kat na 1. katu...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
11
183 000 €
3155 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Belveder, stan 58m2, potpuno opremljen i namješten. Lijepo uređen, na odličnoj lokaciji. Par minuta hoda do ce...
Belveder, stan 58m2, potpuno opremljen i namješten. Lijepo u...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena:
4
200 000 €
87 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
2300 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Rijeka - Banderovo, građevinsko zemljište kompletno južne orijentacije s otvorenim pogledom na more, asfaltira...
Rijeka - Banderovo, građevinsko zemljište kompletno južne or...
Oglas sačuvan 18.05.2026 god.
napomena: