imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja nekretnina Beograd okolina, Barajevo, Šiljakovac

Detaljna pretraga

1 - 12 od ukupno 12 oglasa - Prodaja nekretnina Beograd okolina, Barajevo, Šiljakovac

3
80 000 € 15 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

5188 m2

pr spr.
10
235 000 € 1536 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

153 m2

pr spr.
8
200 000 € 826 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

242 m2

pr spr.
7
50 000 € 49 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

1024 m2

pr spr.
8
155 000 € 738 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

210 m2

pr spr.
7
45 000 € 9 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

5100 m2

pr spr.
16
195 000 € 517 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

377 m2

pr spr.
11
159 000 € 761 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

209 m2

pr spr.
3
25 000 € 26 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

978 m2

spr.
0
16 500 € 17 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

1000 m2

spr.
16
130 000 € 1083 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

120 m2

spr.
0
60 000 € 9 €/m²
ažuriran
Beograd, Barajevo, Šiljakovac

6551 m2

spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup