imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd okolina

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 61 oglasa - Prodaja stanova Beograd okolina

Strana 1 od 4
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Napred
top
6
90 300 € 1557 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

58 m2

spr.
top
6
55 800 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

36 m2

spr.
top
6
60 450 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

39 m2

spr.
top
14
88 000 € 2095 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Jakovo

42 m2

pr spr.
9
85 000 € 1518 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

56 m2

3. spr.
6
62 000 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

40 m2

spr.
6
86 800 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

56 m2

spr.
6
100 285 € 1543 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

65 m2

spr.
6
82 460 € 1556 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

53 m2

spr.
6
98 600 € 1565 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

63 m2

spr.
10
79 900 € 1998 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Jakovo

40 m2

pr spr.
7
39 999 € 1481 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Leštane

27 m2

pr spr.
16
230 000 € 1840 €/m²
ažuriran
Beograd, Obrenovac, Rvati

125 m2

3. spr.
7
65 000 € 2097 €/m²
ažuriran
Beograd, Obrenovac, Obrenovac

31 m2

7. spr.
17
64 900 € 1064 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

61 m2

2. spr.
14
52 000 € 1083 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

48 m2

1. spr.
9
123 440 € 1991 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Batajnica

62 m2

1. spr.
12
72 850 € 1375 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Mladenovac

53 m2

1. spr.
4
132 924 € 1662 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Batajnica

80 m2

1. spr.
10
124 470 € 2223 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Jakovo

56 m2

pr spr.
Strana 1 od 4
  • Nazad
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Napred

Stanovi na prodaju po opštinama u Beogradu

Beograd je najtraženija lokacija za kupovinu stanova zbog studiranja, poslovnih prilika, bogate kulturne scene i velikog izbora sadržaja za zabavu i rekreaciju. Svaka opština nudi različit način života, raznolike opcije za kupovinu stanova, prilagođene različitim potrebama i budžetima pa će izbor zavisiti od vaših potreba. Stanovi u Beogradu su popularni i za investiciju, jer se brzo izdaju, bilo dugoročno ili kao stan na dan. Beograd. Istražite opštine, pronađite idealan stan i uživajte u svemu što glavni grad Srbije može da ponudi.

Prodaja stanova Novi Beograd

Novi Beograd je moderan poslovno-stambeni centar, poznat po savremenim zgradama, širokim bulevarima i bogatoj infrastrukturi. Stanovi na prodaju na Novom Beogradu su atraktivni zbog odlične povezanosti sa ostatkom grada, brojnih tržnih centara i poslovnih prostora. Lokacije poput Bloka 21, 22, A Bloka i savskih blokova su među najtraženijima.

Prodaja stanova Centar Stari grad

Stari grad je srce Beograda, gde se istorijski šarm spaja sa savremenim urbanim životom. Stanovi na prodaju u Starom gradu pružaju pristup glavnim atrakcijama poput Knez Mihailove ulice, Kalemegdana, Skadarlije, Dorćola, što ih čini idealnim izborom za one koji žele da budu u centru dešavanja.

Prodaja stanova Vračar

Vračar je sinonim za luksuz i prestiž, sa ekskluzivnim nekretninama i bogatom kulturnom ponudom. Stanovi na prodaju na Vračaru nalaze se u blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace, gde su moderne zgrade i renovirane starogradnje posebno tražene. Ova opština privlači kupce koji žele kombinaciju sofisticiranog gradskog života i vrhunske infrastrukture.