Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja stanova Kragujevac okolina
1
94 070 €
1960 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
48 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
Na prodaju stan u izgradnji u naselju 6. topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, površi...
Na prodaju stan u izgradnji u naselju 6. topola, u Kragujevc...
1
70 745 €
1965 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
36 m2
DVOSOBAN STAN
DVOSOBAN STAN
1. spr.
1
115 973 €
1705 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
68 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
1. spr.
1
126 116 €
1828 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
69 m2
VIŠESOBAN STAN
VIŠESOBAN STAN
1. spr.
1
101 681 €
1723 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
59 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
1. spr.
1
108 460 €
1838 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
59 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
1. spr.
1
100 000 €
1471 €/m²
nov
Kragujevac, Topola
68 m2
TROSOBAN STAN
TROSOBAN STAN
1. spr.
Na prodaju stan u izgradnji u naselju Šest topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, povr...
Na prodaju stan u izgradnji u naselju Šest topola, u Kraguje...