imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Kraljevo okolina

Detaljna pretraga

1 - 8 od ukupno 8 oglasa - Prodaja stanova Kraljevo okolina

top
15
116 900 € 2206 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

53 m2

2. spr.
11
180 000 € 2769 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Mataruška banja

65 m2

spr.
2
194 832 € 5266 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

37 m2

2. spr.
1
135 010 € 5193 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

26 m2

2. spr.
1
156 272 € 4884 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

32 m2

4. spr.
1
138 749 € 4955 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

28 m2

2. spr.
1
97 891 € 5152 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

19 m2

pr spr.
8
69 000 € 1917 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

36 m2

pr spr.

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup