imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Dobrinj – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

41 - 59 od ukupno 59 oglasa - Prodaja zemljišta Dobrinj – građevinsko zemljište

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
9
20 999 € 98 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

214 m2

kat
9
20 999 € 97 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

216 m2

kat
6
22 999 € 106 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

217 m2

kat
8
21 999 € 100 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

219 m2

kat
6
75 000 € 128 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

584 m2

kat
4
100 000 € 98 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

1022 m2

kat
5
50 000 € 18 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan

2841 m2

kat
4
65 000 € 52 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Kras

1262 m2

kat
2
276 000 € 136 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

2030 m2

kat
3
185 000 € 114 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

1624 m2

kat
1
245 000 € 153 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

1600 m2

kat
3
468 000 € 262 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo

1786 m2

kat
2
307 500 € 156 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj

1974 m2

kat
3
1 500 000 € 444 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Kras

3382 m2

kat
6
510 000 € 201 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

2542 m2

kat
1
61 700 € 15 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan

4107 m2

kat
1
55 600 € 15 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan

3705 m2

kat
9
185 000 € 91 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići

2039 m2

kat
1
500 000 € 167 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline

3000 m2

kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup