imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja stanova Dobrinj, Klimno

12
205 000 € 4659 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Klimno

44 m2

kat
9
185 000 € 5139 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Klimno

36 m2

kat
14
215 000 € 2986 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Klimno

72 m2

kat
11
155 000 € 3444 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Klimno

45 m2

kat
12
245 900 € 4391 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Klimno

56 m2

1. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup