Detaljna pretraga
1 - 14 od ukupno 14 oglasa - Prodaja stanova Dobrinj, Soline
12
195 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Soline, okolica, na mirnoj lokaciji, prodaje se apartman u novogradnji, smješten u prizemlju manje stambene zg...
Soline, okolica, na mirnoj lokaciji, prodaje se apartman u n...
9
255 000 €
3696 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
69 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Uvala Soline, otok Krk – prodaja apartmana prvi red do mora s otvorenim pogledom na more. Apartman se nalazi ...
Uvala Soline, otok Krk – prodaja apartmana prvi red do mora ...
16
275 000 €
4661 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu stambene zgrade u Solinama na otoku Krku, samo 50 m...
Apartman na prodaju, prvi red do mora, smješten na 2. katu s...
17
258 000 €
4031 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješten na drugom katu više obiteljske kuće, na izuzetno...
Na prodaju je atraktivan apartman površine 64,27 m2, smješte...
17
245 000 €
4153 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi – apartman na izvanrednoj lokaciji, prvi red do mora! U Solinama na otoku Kr...
Ekskluzivno! Samo u našoj ponudi – apartman na izvanrednoj l...
8
622 500 €
5659 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudu smo dobili dvoetažni stan u Dobrinju. Stan se nalazi u polovini dvojne kuće, a sastoji se od prizemlj...
U ponudu smo dobili dvoetažni stan u Dobrinju. Stan se nalaz...
12
290 000 €
4754 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Kaiser immobilien posreduje u prodaji predivnog dvosobnog apartmana u neposrednoj blizini mora, mjesto Soline,...
Kaiser immobilien posreduje u prodaji predivnog dvosobnog ap...
6
280 000 €
4516 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Soline, prodaja apartmana na 1. katu stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Zgrada je izgrađena 2020. ...
Soline, prodaja apartmana na 1. katu stambene zgrade s ukupn...
3
300 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser immobilien prodaje apartman smješten samo 150 m od mora i prekrasnih plaža mirnog i zaštićenog zaljeva ...
Kaiser immobilien prodaje apartman smješten samo 150 m od mo...
3
300 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
4
300 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Kaiser immobilien prodaje dvoetažni apartman sa panoramskim pogledom na more. Smješten je samo 150 m od mora i...
Kaiser immobilien prodaje dvoetažni apartman sa panoramskim ...
4
300 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
4
300 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
17
519 000 €
2689 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
193 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prvi red do mora, luksuzan super komforan trosoban apartman s dnevnim boravkom nalazi se u objektu katnosti pr...
Prvi red do mora, luksuzan super komforan trosoban apartman ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
3-soban
4-soban