Detaljna pretraga
161 - 180 od ukupno 232 oglasa - Prodaja nekretnina Dobrinj
Stranica 9 od 12
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Naprijed
17
530 000 €
2650 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOK KRK - ŠILO - RUSTIKALNA KAMENA VILA S BAZENOM U ponudi imamo predivno renoviranu kamenu kuću u rustikaln...
OTOK KRK - ŠILO - RUSTIKALNA KAMENA VILA S BAZENOM U ponudi...
10
21 999 €
102 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
215 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Otok Krk, Šilo - očišćeno, poljoprivredno zemljište dimenzija 15x15 kvadratnog oblika, buduće građevinsko, 600...
Otok Krk, Šilo - očišćeno, poljoprivredno zemljište dimenzij...
10
28 999 €
67 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
435 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Otok Krk, Šilo - Očišćeno, poljoprivredno zemljište dimenzija 63x7 pravokutnog oblika, buduće građevinsko, 600...
Otok Krk, Šilo - Očišćeno, poljoprivredno zemljište dimenzij...
10
18 999 €
90 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
211 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Otok Krk, Šilo - Očišćeno, poljoprivredno zemljište dimenzija 15x15 kvadratnog oblika, buduće građevinsko, 600...
9
20 999 €
98 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
214 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
9
20 999 €
97 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
216 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
6
22 999 €
106 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
217 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Otok Krk, Šilo - Očišćeno, poljoprivredno zemljište MASLENIK dimenzija 15x15 kvadratnog oblika, buduće građevi...
Otok Krk, Šilo - Očišćeno, poljoprivredno zemljište MASLENIK...
8
21 999 €
100 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
219 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
17
950 000 €
3785 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
251 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, 2000m od mora! Kuća je bruto površine 251m2...
Soline, okolica, prodaja nove samostojeće kuće na mirnoj lok...
6
75 000 €
128 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
584 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Uvala Soline, prodaja građevinske čestice, površine 584m2, na blagoj padini udaljena 1 kilometar od mora! Pri...
Uvala Soline, prodaja građevinske čestice, površine 584m2, n...
17
340 000 €
2576 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Kras
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća na Krku, mjesto Kras, izgrađena 1995. površine 132 m2 koja se sastoji od prizemlja( kuhinja,...
Samostojeća kuća na Krku, mjesto Kras, izgrađena 1995. površ...
17
450 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Gabonjin
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Svaki apartman se sastoji od dvije sobe, kupaone, ku...
Prodajemo kuću sa dva aprtmana u Gabonjinu na otoku Krku. Sv...
4
100 000 €
98 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
1022 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište veličine 1022m² na otoku Krku, mjesto Polje, 2 km od plaža. Dozvoljena gradnj...
Prodaje se građevinsko zemljište veličine 1022m² na otoku Kr...
5
50 000 €
18 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Sužan
2841 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Dobrinj, Sužan - prodaja poljoprivrednog zemljišta, koje u naravi predstavlja šumu, sveukupne površine 2841m2....
Dobrinj, Sužan - prodaja poljoprivrednog zemljišta, koje u n...
4
65 000 €
52 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Kras
1262 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Otok Krk - Kras, prodaja poljoprivrednog zemljišta površine 1.262 m2, neposredno uz građevinsku zonu. Pogodn...
Otok Krk - Kras, prodaja poljoprivrednog zemljišta površine ...
17
340 000 €
2833 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, okružena s puno zelenila, 4 km od mora! Kuća netto pov...
Dobrinj, prodaja, samostojeće kuće na mirnoj lokaciji, okruž...
17
955 000 €
6367 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Hlapa
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna rustikalna vila izvrsne građevinske kvalitete, od kamena i masivnog drveta rasprostire se na površin...
Prekrasna rustikalna vila izvrsne građevinske kvalitete, od ...
17
410 000 €
5467 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dobrinj, prodaja, dvojna, potpuno renovirana kuća na 3 etaže, na mirnoj lokaciji! Kuća neto površine 75 m2, ka...
Dobrinj, prodaja, dvojna, potpuno renovirana kuća na 3 etaže...
4
520 000 €
4906 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Polje
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja predivan penthouse u izgradnji na otoku Krku u okolici mjesta Polje. Nekretnin...
Kaiser Immobilien predstavlja predivan penthouse u izgradnji...
17
955 000 €
4848 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne kuće s bazenom, konobom i jacuzzijem. Kuća s neto p...
Uvala Soline, prodaja, novoizgrađene, impozantne, luksuzne k...
Stranica 9 od 12
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban