imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Poreč, Baderna

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja zemljišta Poreč, Baderna

11
170 000 € 200 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

849 m2

kat
2
170 000 € 210 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

808 m2

kat
11
170 000 € 207 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

820 m2

kat
2
170 000 € 213 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

799 m2

kat
3
260 000 € 65 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

4000 m2

kat
1
108 540 € 91 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

1190 m2

kat
4
188 000 € 42 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna

4510 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup