imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Rijeka, Belveder

Detaljna pretraga

21 - 33 od ukupno 33 oglasa - Prodaja nekretnina Rijeka, Belveder

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
2
186 000 € 2325 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

80 m2

2. kat
4
247 500 € 2080 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

119 m2

kat
12
340 000 € 3091 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

110 m2

4. kat
9
250 000 € 2907 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

86 m2

1. kat
4
310 000 € 3444 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

90 m2

kat
3
124 000 € 1771 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

70 m2

kat
11
183 000 € 3155 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

58 m2

kat
15
205 000 € 2628 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

78 m2

1. kat
5
209 000 € 3215 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

65 m2

2. kat
1
185 000 € 2313 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

80 m2

2. kat
12
190 000 € 4222 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

45 m2

2. kat
12
145 000 € 2231 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

65 m2

kat
17
189 000 € 2864 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder

66 m2

kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup