Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 22 oglasa - Prodaja nekretnina Rijeka, Pećine
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
12
600 €
15 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
40 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
0
120 000 €
5714 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
21 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Pećine, garsonjera u blizini Tower centra, odmah useljiva. Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizij...
Pećine, garsonjera u blizini Tower centra, odmah useljiva. ...
10
319 000 €
3009 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
106 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
5. kat
Pećine – moderan dvosoban stan s dnevnim boravkom, krovnim terasama i prekrasnim pogledom! Na prodaju je atra...
Pećine – moderan dvosoban stan s dnevnim boravkom, krovnim t...
17
420 000 €
3925 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
107 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sagrađenoj 1930. godine i koja ima samo četiri stana...
PEĆINE - U jednoj od najljepših starih villa na Pećinama, sa...
17
185 000 €
2569 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Prodaje se stan na Pećinama, 72,40 m², prvi red do mora s otvorenim pogledom na jug. Stan se nalazi u jednoj ...
Prodaje se stan na Pećinama, 72,40 m², prvi red do mora s ot...
7
191 000 €
3979 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
RIJEKA – PEĆINE STAN 50,83 m², VISOKO PRIZEMLJE – BLIZINA MORA I TOWER CENTRA Na prodaju je dvosoban stan u...
RIJEKA – PEĆINE STAN 50,83 m², VISOKO PRIZEMLJE – BLIZINA ...
11
290 000 €
7250 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Pećine, 1S+DB. Prodajemo nekretninu na samom moru. Nema potrebe pisati koliko su poželjne i tražene takve nekr...
Pećine, 1S+DB. Prodajemo nekretninu na samom moru. Nema potr...
17
268 000 €
2552 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 9092 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal...
ID KOD AGENCIJE: 9092 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +3...
0
1 150 000 €
5275 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
218 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 4226 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 4226 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
2
32 000 €
1067 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
30 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
prodaje se kiosk na vrlo atraktivnoj lokaciji za razne namjene ID KOD AGENCIJE: 6137 Agent 1 Voditelj ured...
prodaje se kiosk na vrlo atraktivnoj lokaciji za razne namj...
10
257 500 €
3219 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
RIJEKA, PEĆINE- Stan 2S+DB na traženoj lokaciji Prodaje se stan na Pećinama, 80 m2, dvosobni s dnevnim boravk...
RIJEKA, PEĆINE- Stan 2S+DB na traženoj lokaciji Prodaje se ...
7
360 000 €
3529 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pećine. etaža u staroj villi površine 102.19m2 koji se sastoji od prostranof dnevnog boravka sa poglediom na m...
Pećine. etaža u staroj villi površine 102.19m2 koji se sasto...
12
495 000 €
4459 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
111 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan prvi red do mora u staroj vili . U 111m2 stambene površine smještene su kuhinja sa blagavaon...
Prodaje se stan prvi red do mora u staroj vili . U 111m2 st...
9
217 000 €
4617 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
47 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA, PEĆINE - Novouređeni stan 2S+DB na odličnoj lokaciji Posredujemo u prodaji stana površine 47m2 u priz...
RIJEKA, PEĆINE - Novouređeni stan 2S+DB na odličnoj lokaciji...
10
220 000 €
3438 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Pećine, stan dvosobni s dnevnim boravkom, novo uređen, prodaje se s namještajem, blizina grada i svih sadržaja...
Pećine, stan dvosobni s dnevnim boravkom, novo uređen, proda...
9
226 600 €
4120 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
55 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Pećine, stan na traženoj lokaciji, trosobni s dnevnim boravkom, stan je kompletno renoviran, nove instalacije ...
Pećine, stan na traženoj lokaciji, trosobni s dnevnim boravk...
15
330 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se prostran stan smješten nedaleko centra grada (15 min pješke) idealan za sve one koji traže udoban ...
Prodaje se prostran stan smješten nedaleko centra grada (15...
17
290 000 €
7073 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
RIJEKA, PEĆINE - Stan 1S+DB prvi red do mora, ekskluzivna lokacija Ovaj šarmantan i potpuno namješten apartma...
RIJEKA, PEĆINE - Stan 1S+DB prvi red do mora, ekskluzivna lo...
6
820 000 €
7387 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
111 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
Izvanredan Penthouse na Pećinama, u prekrasnom modernom objektu, s liftom i garažom, prvi red do mora, iznad p...
Izvanredan Penthouse na Pećinama, u prekrasnom modernom obje...
7
629 250 €
7581 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
83 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Lijepi stan u modernoj zgradi. Stan br. 7, je ukupne površine 83.90 m2, nalazi se ui prizemlju s južne stran...
Lijepi stan u modernoj zgradi. Stan br. 7, je ukupne površ...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban