imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja stanova Rijeka, Centar – jednosoban stan

7
144 200 € 4506 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

32 m2

2. kat
3
109 000 € 4542 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

24 m2

kat
12
100 500 € 5289 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

19 m2

kat
5
100 000 € 5263 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

19 m2

kat
6
150 000 € 7500 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

20 m2

kat
5
145 000 € 3816 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

38 m2

3. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup