imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 24 oglasa - Prodaja stanova Rijeka, Centar – višesoban stan

Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
9
470 000 € 3507 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

134 m2

1. kat
12
257 500 € 2429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

106 m2

3. kat
17
750 000 € 4808 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

156 m2

5. kat
3
234 000 € 1950 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

120 m2

3. kat
9
267 000 € 2543 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

105 m2

3. kat
17
1 000 000 € 5236 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

191 m2

2. kat
17
310 000 € 2230 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

139 m2

4. kat
15
320 000 € 2092 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

153 m2

2. kat
8
165 000 € 1684 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

98 m2

4. kat
10
375 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

125 m2

4. kat
10
592 000 € 3723 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

159 m2

4. kat
17
470 000 € 3481 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

135 m2

3. kat
17
469 500 € 2934 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

160 m2

2. kat
17
471 500 € 2858 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

165 m2

2. kat
17
290 000 € 2959 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

98 m2

3. kat
15
306 000 € 5016 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

61 m2

2. kat
14
450 000 € 3309 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

136 m2

2. kat
12
618 000 € 5886 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

105 m2

1. kat
9
850 000 € 4570 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

186 m2

2. kat
17
430 000 € 3162 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar

136 m2

3. kat
Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup