imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Rijeka, Draga

14
165 000 € 2750 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga

60 m2

kat
8
125 000 € 1471 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga

85 m2

kat
13
158 000 € 718 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga

220 m2

kat
3
360 000 € 1800 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga

200 m2

kat
4
258 000 € 992 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga

260 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup