Detaljna pretraga
1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Rijeka, Škurinje
16
312 000 €
1835 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju kuća na Škurinjama – odlična prilika za investiciju i najam Prodaje se kuća na traženoj lokaciji n...
Na prodaju kuća na Škurinjama – odlična prilika za investici...
3
150 000 €
1875 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
STARINA ZA ADAPTACIJU – MIHAĆEVA DRAGA Prodaje se starina u Mihaćevoj Dragi, kuća u nizu koja zahtijeva potpu...
STARINA ZA ADAPTACIJU – MIHAĆEVA DRAGA Prodaje se starina u...
5
600 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
RIJETKOST U PONUDI FANTASTIČNA KUĆA SA 2 STANA, BAZENOM I OKUĆNICOM OD 1095 m² NA GRADSKIM LINIJAMA Kuća se s...
RIJETKOST U PONUDI FANTASTIČNA KUĆA SA 2 STANA, BAZENOM I OK...
7
156 000 €
1173 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
133 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja na tržište kuću za adaptaciju. Kuća ima podrum, dvije konobe, garažu i vrt. Nalazi s...
Kaiser Immobilien stavlja na tržište kuću za adaptaciju. Kuć...
17
650 000 €
2708 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća iz snova? Iz snova u stvarnost!! Na obronku , u mirnoj ulici, a na par minuta od svih zbivanja, trgovačk...
Kuća iz snova? Iz snova u stvarnost!! Na obronku , u mirnoj...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban