Detaljna pretraga
1 - 4 od ukupno 4 oglasa za Rijeka, Kozala - Prodaja stanova - 3-SOBAN
8
227 000 €
2838 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
14. kat
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m² Na prodaju je lijep, prostran i izuzetno sunčan stan površine ...
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m² Na prodaju j...
11
1 200 €
8 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
150 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Dvoetažni stan na Kozali – 150 m², najam Iznajmljuje se prostran i moderno uređen dvoetažni stan površine 150...
Dvoetažni stan na Kozali – 150 m², najam Iznajmljuje se pro...
2
155 000 €
3298 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
47 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA, KOZALA - Stan 2S+DB, 47m2 Prodaje se stan 2S+DB površine 46m2. Nalazi se u prizemlju kuće sa dva stan...
RIJEKA, KOZALA - Stan 2S+DB, 47m2 Prodaje se stan 2S+DB pov...
9
402 000 €
3322 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
121 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA, KOZALA - Komforan stan 121m2 na mirnoj lokaciji Izdvajamo iz ponude luksuzni dvoetažni stan na jedins...
RIJEKA, KOZALA - Komforan stan 121m2 na mirnoj lokaciji Izd...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Rijeka
[x]
Kozala
[x]