Detaljna pretraga
1 - 12 od ukupno 12 oglasa za Rijeka, Podmurvice - Prodaja stanova - 3-SOBAN
17
320 000 €
3855 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
83 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika iz kojeg se pristupa dvjema odvojenim jedinicama. Stan 1 površi...
Stan se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika iz kojeg se p...
9
405 000 €
3553 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA, PODMURVICE – TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE Na odličnoj lokaciji na Podmurvicama, u novogradnji s p...
RIJEKA, PODMURVICE – TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE Na od...
9
405 000 €
3553 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
9
428 000 €
4155 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
103 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RIJEKA, PODMURVICE – TROSOBNI PENTHOUSE S POGLEDOM NA MORE Na odličnoj lokaciji na Podmurvicama, u novogradnj...
RIJEKA, PODMURVICE – TROSOBNI PENTHOUSE S POGLEDOM NA MORE ...
17
245 000 €
3451 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
6. kat
Prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan površine 71 m2 na traženoj lokaciji na Podmurvicama u Rijeci....
Prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan površine 71...
4
412 000 €
4079 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
101 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA – Stan u novogradnji, 2. kat, pogled na more Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji, ...
PRODAJA – Stan u novogradnji, 2. kat, pogled na more Na p...
8
186 000 €
2776 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan 2S+DB, 67,06 m² – Podmurvice, Rijeka Na prodaju je stan površine 67,06 m², smješten na visoko...
Prodaje se stan 2S+DB, 67,06 m² – Podmurvice, Rijeka Na pro...
10
247 000 €
3632 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Zamisli da svakog jutra piješ kavu na balkonu s pogledom na more, a do Korza stižeš za samo 10 minuta pješice....
Zamisli da svakog jutra piješ kavu na balkonu s pogledom na ...
9
232 000 €
3412 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-ne...
Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u sk...
17
205 000 €
2770 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan na Mlaci / Podmurvice, na 2. katu zgrade od dva kata s obnovljenim krovištem. 70,44 m2 u vlas...
Prodaje se stan na Mlaci / Podmurvice, na 2. katu zgrade od...
4
240 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosobni stan sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kupaonicom. ID KOD AGENCIJE: 7883 Agent 1 Voditelj...
Prodaje se dvosobni stan sa dnevnim boravkom, kuhinjom i kup...
12
227 000 €
2987 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
ID KOD AGENCIJE: 8692 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 8692 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
[x]
3-soban
[x]
Rijeka
[x]
Podmurvice
[x]