Detaljna pretraga
1 - 3 od ukupno 3 oglasa za Rijeka, Krnjevo - Prodaja stanova - 2-SOBAN
15
195 000 €
4756 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
41 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudu smo dobili stan na Krnjevu, smješten u prizemlju stambene zgrade. Pripada mu lijepa ograđena terasa. ...
U ponudu smo dobili stan na Krnjevu, smješten u prizemlju st...
12
186 500 €
4782 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaja ili zamjena – Dvosoban stan, Krnjevo, 39 m² U ponudi je namješten, klasični dvosoban stan površine 39...
Prodaja ili zamjena – Dvosoban stan, Krnjevo, 39 m² U ponud...
10
157 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan za stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi ...
Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji na Krnjevu, idealan ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Rijeka
[x]
Krnjevo
[x]