imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Rijeka, Pećine

Detaljna pretraga

21 - 22 od ukupno 22 oglasa - Prodaja nekretnina Rijeka, Pećine

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
17
550 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine

110 m2

1. kat
17
240 000 € 3380 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine

71 m2

1. kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup