imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja kuća Požarevac okolina

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja kuća Požarevac okolina

17
180 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Požarevac, Golubac

90 m2

spr.
17
96 000 € 738 €/m²
ažuriran
Požarevac, Žabari

130 m2

spr.

Tip ponude

Reklama
Baner
Baner
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup