Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 2245 oglasa - Prodaja zemljišta
Strana 1 od 113
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Napred >
17
40 000 €
44 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Babe
900 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Babe, plac do glavnog puta sa građevinskom dozvolom U Babama do glavne ulice, na prodaju plac - gradjevinsko ...
Babe, plac do glavnog puta sa građevinskom dozvolom U Babam...
5
69 000 €
13 €/m²
ažuriran
Inđija, Krčedin
5408 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Građevinsko zemljište Krčedin 54 a…. U ponudi je uknjiženo građevinsko zemljište izvan građevinskog područja, ...
Građevinsko zemljište Krčedin 54 a…. U ponudi je uknjiženo g...
1
55 000 €
106 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča
520 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
POSLOVNA PRILIKA - GRAĐEVINSKA PARCELA NA LOKACIJI BORČA (ZBEG) 520m2 U ponudi se nalazi atraktivna građevi...
POSLOVNA PRILIKA - GRAĐEVINSKA PARCELA NA LOKACIJI BORČA (ZB...
10
300 000 €
13 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Kosmaj
23700 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Odlična investicija, plac površine 2,37 ha u podnožju Kosmaja (Mala Vrbica, Mladenovac) u građevinskoj zoni. N...
Odlična investicija, plac površine 2,37 ha u podnožju Kosmaj...
1
1 500 000 €
115 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Crvenka
13071 m2
ZEMLJIŠTE ZA PRENAMENU
ZEM. ZA PRENAMENU
spr.
Proidajem parcelu na Ovcanskom putu iza stovarista Vanas povrsine 1371m2 oko parcele ide put do parcele ima st...
Proidajem parcelu na Ovcanskom putu iza stovarista Vanas pov...
3
150 000 €
4 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Zeleno polje
34288 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Plac u industrijskoj zoni, velika povrsina od 34288m², pogodan za sve namene. Moguca zamena za nektetninu. M...
Plac u industrijskoj zoni, velika povrsina od 34288m², pogod...
1
88 000 €
80 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština
1100 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Prodajem plac-građevinsko zemljište opština Palilula, Uvačka. Idealna lokacija za porodično stanovanje. Dozv...
Prodajem plac-građevinsko zemljište opština Palilula, Uvačka...
2
4 000 €
40 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik
100 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Na prodaju plac na Kopaoniku u vikend naselju! Površina: ukupno 70 ari (preparcelisan na 14 delova) Cena: ...
Na prodaju plac na Kopaoniku u vikend naselju! Površina: ...
9
16 500 €
29 €/m²
nov
Novi Sad, Bačko Petrovo Selo
570 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Nova septicka 3mx3 Voda Struja Ogradjen, kapija Poravnato sa pravom zemljom Dozvoljena gradnja kuce od ...
Nova septicka 3mx3 Voda Struja Ogradjen, kapija Poravn...
1
138 000 €
230 €/m²
nov
Novi Sad, Klisa
600 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Prodajem plac 600 m2, na Klisi u Novom Sadu. Plac se nalazi na uglu ulice uz asfalt. Uknjižen 1/1. Cena 230...
Prodajem plac 600 m2, na Klisi u Novom Sadu. Plac se nalazi...
14
28 000 €
34 €/m²
nov
Aranđelovac, Preseka
813 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Plac 1/1 na vrhunskoj lokaciji, sunčana strana preko celog dana, pogled na Bukulju, poslednji u slepoj ulici, ...
Plac 1/1 na vrhunskoj lokaciji, sunčana strana preko celog d...
8
20 000 €
24 €/m²
nov
Valjevo, Divčibare
850 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
spr.
Prodajem plac na Divčibarama, površine 8,5 ari, u građevinskoj zoni. Na plac se ulazi sa puta, frontalna širi...
Prodajem plac na Divčibarama, površine 8,5 ari, u građevinsk...
1
40 000 €
21 €/m²
nov
Niš, Pantelej, Pantelej
1868 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Plac sa panoramskim pogledom na grad. Udaljen od asfaltnog puta 20m a put do samog placa je nasipan asfaltnom ...
Plac sa panoramskim pogledom na grad. Udaljen od asfaltnog p...
3
49 500 €
10 €/m²
nov
Prokuplje, Pejkovac
4786 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Na prodaju parcela - trenutno poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko i izgra...
Na prodaju parcela - trenutno poljoprivredno zemljište s...
1
40 000 €
21 €/m²
nov
Niš, Pantelej, Pantelej
1868 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
3
49 500 €
10 €/m²
nov
Prokuplje, Pejkovac
4786 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Na prodaju parcela - trenutno poljoprivredno zemljište s...
1
18 000 €
16 €/m²
nov
Kragujevac, Knić
1114 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Na prodaju parcela od 11,14 ari u Kniću Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi njiva druge klas...
Na prodaju parcela od 11,14 ari u Kniću Plac je gradsko g...
1
40 000 €
21 €/m²
nov
Niš, Pantelej, Pantelej
1868 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
1
100 000 €
19 €/m²
nov
Kragujevac, Batočina
5278 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene, uz auto put, 5280 m2 - Nikšić naselje kod Batočine Na prod...
Poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene, uz auto p...
1
11 000 €
917 €/m²
nov
Kragujevac, Batočina
12 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
pr spr.
Na prodaju poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene, u Nikšiću, površine je 1272 m2 (vinograd 2.klase...
Na prodaju poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene...
Strana 1 od 113
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10