Detaljna pretraga
1 - 12 od ukupno 12 oglasa za Labin - Prodaja stanova - 4-SOBAN
3
368 511 €
3320 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je prostrani penthouse površine 111,67 m², smješten na drugom katu moderne novogradnje u mirnom i a...
Na prodaju je prostrani penthouse površine 111,67 m², smješt...
3
359 139 €
3325 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je prostrani penthouse površine 108,83 m², smješten na drugom katu moderne novogradnje u mirnom i a...
Na prodaju je prostrani penthouse površine 108,83 m², smješt...
3
368 511 €
3320 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
292 000 €
1848 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
158 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Labin, komforni stan na izvrsnoj lokaciji U Labinu, na svega pet kilometara od turističkog središta Rapca, na...
Labin, komforni stan na izvrsnoj lokaciji U Labinu, na sveg...
17
448 600 €
4005 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ovaj izvanredan luksuzni penthouse nudi ekskluzivnu kombinaciju udobnosti, elegancije i spektakularnog pogleda...
Ovaj izvanredan luksuzni penthouse nudi ekskluzivnu kombinac...
17
448 600 €
4005 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
426 170 €
3805 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ekskluzivni Luksuzni Penthouse s Pogledom na More u Labinu Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za kupnj...
Ekskluzivni Luksuzni Penthouse s Pogledom na More u Labinu ...
17
339 000 €
2825 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U širem centru Labina, na 1. katu potpuno obnovljene stare istarske vile, prodaje se luksuzan dvoetažni stan u...
U širem centru Labina, na 1. katu potpuno obnovljene stare i...
1
450 000 €
4018 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan (A7) površine 112.15 m2 u novogradnji u Labinu s pogledom na more. Stan se ...
Kaiser Immobilien predstavlja stan (A7) površine 112.15 m2 u...
1
450 000 €
4018 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan (A8) površine 112.15 m2 u novogradnji u Labinu s pogledom na more. Stan se ...
Kaiser Immobilien predstavlja stan (A8) površine 112.15 m2 u...
1
427 000 €
3813 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan (B7) površine 112.15 m2 u novogradnji u Labinu s pogledom na more. Stan se ...
Kaiser Immobilien predstavlja stan (B7) površine 112.15 m2 u...
1
427 000 €
3813 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan (B8) površine 112.15 m2 u novogradnji u Labinu s pogledom na more. Stan se ...
Kaiser Immobilien predstavlja stan (B8) površine 112.15 m2 u...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Labin
[x]