Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 1281 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 1 od 65
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
6
472 700 €
3194 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
148 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je vrhunski luksuzni stan u novogradnji, smješten na atraktivnoj lokaciji s panoramskim pogledom ...
Na prodaju je vrhunski luksuzni stan u novogradnji, smješt...
6
1 580 000 €
8927 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
177 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse smješten na jednoj od najpoželjnijih lokacija Opatije. Ova luksuzna ...
Predstavljamo vam ekskluzivni penthouse smješten na jednoj...
17
374 955 €
3504 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
NOVOGRADNJA! Prodaje se trosobni stan na 1.katu novogradnje ukupne površine 107,13 m2 sa svim pripatcima u mj...
NOVOGRADNJA! Prodaje se trosobni stan na 1.katu novogradnje...
17
730 000 €
4679 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
156 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, okolica, prodaja, apartman s bazenom, 250 m od mora, novogradnja! Dvoetažni apartman nalazi se u ur...
Malinska, okolica, prodaja, apartman s bazenom, 250 m od mor...
17
790 000 €
9405 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, prodaja, luksuzan, atraktivan apartman na ekskluzivnoj lokaciji, s pogledom na more! Apartman ima p...
Malinska, prodaja, luksuzan, atraktivan apartman na ekskluzi...
13
299 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan površine 75 m2 na prvom katu zgra...
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se č...
17
330 000 €
4231 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN Prodaje se četverosoban dvoetažni stan ukupne površine 78 m2...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN Prodaje se...
10
300 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 96 m2 na prvom katu kuće. Kuća...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se tro...
4
159 000 €
1639 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedinice u prizemlju, samo 200 m od mora Na prodaju je ...
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedini...
17
600 000 €
6383 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, mirna rezidencijalna zona U Rovinju, u mirnom obiteljskom i rezidencijalnom dijelu grada, na...
Istra, Rovinj, mirna rezidencijalna zona U Rovinju, u mir...
16
370 000 €
4684 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar U samom centru Rovinja, u mirnoj ulici, a opet tek minutu hoda od glavne ulice Carerr...
Istra, Rovinj, centar U samom centru Rovinja, u mirnoj ul...
5
265 000 €
3232 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
NOVOGRADNJA VIŠKOVO – PROSTRAN STAN S POGLEDOM NA MORE U mirnom dijelu Viškova smjestio se moderan stan u n...
NOVOGRADNJA VIŠKOVO – PROSTRAN STAN S POGLEDOM NA MORE U ...
17
911 962 €
5664 €/m²
ažuriran
Umag, Zambratija
161 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI, 150 m OD PREKRASNIH PLAŽA Na jednoj od najpože...
ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI,...
17
849 763 €
5311 €/m²
ažuriran
Umag, Zambratija
160 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
7
415 000 €
4368 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 m od mora i uređenih plaža, smješten je luksuzan apartman u mod...
Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 m od mora i u...
7
467 000 €
4916 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od mora i uređenih plaža, smješten je elegantan apar...
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od...
12
199 000 €
3491 €/m²
ažuriran
Zadar, Belafuža
57 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 57 m2 u visokom prizemlju ku...
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se t...
12
462 000 €
3397 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 metara od mora i uređenih plaža, smjestio se moderan...
Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 me...
17
830 000 €
6336 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
131 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u traženom pulskom naselju. Smješten je samo 200 me...
Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u...
4
350 000 €
3153 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada ...
Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lok...
Stranica 1 od 65
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]