imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 8 od ukupno 8 oglasa za Tar-Vabriga - Prodaja stanova - 4-SOBAN

5
358 387 € 5430 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

66 m2

kat
5
353 628 € 5358 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

66 m2

kat
17
358 000 € 3168 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga

113 m2

1. kat
6
302 500 € 3517 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga

86 m2

kat
17
308 500 € 3506 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar

88 m2

kat
3
287 000 € 3458 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga

83 m2

1. kat
3
279 000 € 3532 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga

79 m2

1. kat
5
409 000 € 4596 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga

89 m2

3. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup