Detaljna pretraga
1 - 6 od ukupno 6 oglasa za Zadar okolica - Prodaja stanova - 4-SOBAN
8
550 000 €
2957 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
186 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM – PRIZEMLJE NOVOGRADNJE Prodaje se luksuzan četvero...
EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM – ...
10
558 000 €
4464 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino
125 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se moderan apartman s pogledom na more – 80 m od plaže, Kožino Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Kožino...
Prodaje se moderan apartman s pogledom na more – 80 m od pla...
17
390 000 €
3514 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se luksuzni dvoetažni apartmani u Petrčanima, pokraj Zadra, udaljen od mora svega 50m. Apartman ozn...
Prodaje se luksuzni dvoetažni apartmani u Petrčanima, pokraj...
17
390 000 €
3482 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
439 922 €
3259 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino
135 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudi imamo novogradnju u traženom predgrađu Zadra na udaljenosti od samo 70 metara od plaže. Stan je smješ...
U ponudi imamo novogradnju u traženom predgrađu Zadra na uda...
0
368 000 €
2453 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Luksuzni stan, modernog dizajna, građen od najkvalitetnijih materijala. Nalazi se u prizemlju novogradnje koja...
Luksuzni stan, modernog dizajna, građen od najkvalitetnijih ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Zadar - okolica
[x]