Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 34 oglasa za Umag - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
17
911 962 €
5664 €/m²
ažuriran
Umag, Zambratija
161 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI, 150 m OD PREKRASNIH PLAŽA Na jednoj od najpože...
ISTRA, ZAMBRATIJA – EKSKLUZIVAN STAN U MODERNOJ NOVOGRADNJI,...
17
849 763 €
5311 €/m²
ažuriran
Umag, Zambratija
160 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
15
380 000 €
4368 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i mediteranskog načina života U jednom od najpoželjn...
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i m...
17
397 350 €
4515 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
88 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
ISTRA – LUKSUZNA NOVOGRADNJA U BLIZINI MORA | BAZEN | GARAŽA | POGLED NA MORE Na izuzetno atraktivnoj lokacij...
ISTRA – LUKSUZNA NOVOGRADNJA U BLIZINI MORA | BAZEN | GARAŽA...
17
437 000 €
5023 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
17
438 300 €
4519 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
17
334 350 €
4518 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
17
491 500 €
5015 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
17
413 000 €
5037 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
13
326 000 €
4528 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Umag, okolica, stan 72 m² u Lovrečici Na prodaju potpuno novi, nikad korišten stan površine 72 m², smješten u...
Umag, okolica, stan 72 m² u Lovrečici Na prodaju potpuno no...
9
437 000 €
4966 €/m²
ažuriran
Umag, Križine
88 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodajemo stan u Krizinama kod Umaga sa 3 spavaće sobe. Stan se nalazi na I. katu stambene zgrade i sastoji se...
Prodajemo stan u Krizinama kod Umaga sa 3 spavaće sobe. Stan...
6
397 350 €
4465 €/m²
ažuriran
Umag, Križine
89 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
pr kat
Prodajemo stan u Krizinama kod Umaga sa 3 spavaće sobe. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i sastoji s...
6
280 000 €
3182 €/m²
ažuriran
Umag, Valica
88 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U Valici se prodaje stan 65 m2 na drugom katu sa 3 spavaće sobe,dnevnim boravkom otvorenog tipa sa blagavaonic...
U Valici se prodaje stan 65 m2 na drugom katu sa 3 spavaće s...
6
255 000 €
2898 €/m²
ažuriran
Umag, Valica
88 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U Valici se prodaje stan 65 m2 sa 3 spavaće sobe,dnevnim boravkom otvorenog tipa sa blagavaonicom i kuhinjom, ...
U Valici se prodaje stan 65 m2 sa 3 spavaće sobe,dnevnim bor...
9
255 000 €
3228 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Umag, Savudrija! Na atraktivnoj lokaciji, svega 2 km od mora i nekoliko minuta vožnje od centra Umaga,...
Istra, Umag, Savudrija! Na atraktivnoj lokaciji, svega 2 km...
9
280 000 €
3544 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
375 000 €
4121 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Umag, stan sa 3 spavaće sobe i 2 balkona! Na drugom katu manje stambene zgrade smjestio se ovaj prostr...
Istra, Umag, stan sa 3 spavaće sobe i 2 balkona! Na drugom ...
13
345 000 €
4792 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
10
560 000 €
6022 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Umag, okolica! Na samo par minuta voženje od grada Umag, na svega 200 metara od mora nalazi se ova prekrasni ...
Umag, okolica! Na samo par minuta voženje od grada Umag, na...
12
276 000 €
2190 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Istra, Umag Prodaje se prostrani stan u blizini od centra Umaga i plaža. Stan se nalazi u stambenoj zgradi ...
Istra, Umag Prodaje se prostrani stan u blizini od centra ...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Umag
[x]