imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 17 od ukupno 17 oglasa za Sukošan - Prodaja stanova - 4-SOBAN

16
559 900 € 6363 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

88 m2

1. kat
17
423 272 € 3207 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

132 m2

3. kat
16
800 000 € 4651 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

172 m2

2. kat
5
270 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

90 m2

kat
5
369 915 € 3523 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

105 m2

2. kat
17
616 000 € 4597 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

134 m2

1. kat
7
742 700 € 4642 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

160 m2

kat
12
440 000 € 4632 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

95 m2

kat
9
549 000 € 4159 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

132 m2

2. kat
14
559 900 € 6363 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

88 m2

1. kat
17
414 350 € 3511 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

118 m2

kat
17
757 700 € 3508 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

216 m2

2. kat
9
549 000 € 4159 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

132 m2

2. kat
8
559 000 € 4545 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

123 m2

2. kat
11
1 090 000 € 4378 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

249 m2

2. kat
0
440 000 € 3492 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

126 m2

2. kat
11
440 000 € 4835 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

91 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup