imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 16 od ukupno 16 oglasa za Novalja - Prodaja stanova - 4-SOBAN

17
285 000 € 2192 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

130 m2

kat
17
319 000 € 3584 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

89 m2

2. kat
2
329 000 € 2886 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

114 m2

2. kat
4
356 000 € 3179 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

112 m2

kat
17
473 037 € 5375 €/m²
ažuriran
Novalja, Stara Novalja

88 m2

1. kat
16
430 000 € 3909 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

110 m2

kat
14
534 200 € 4379 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

122 m2

2. kat
8
260 000 € 3514 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

74 m2

1. kat
8
295 000 € 3512 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

84 m2

1. kat
8
260 000 € 3514 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

74 m2

2. kat
8
295 000 € 3512 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

84 m2

2. kat
17
589 000 € 5078 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

116 m2

kat
17
312 000 € 4333 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

72 m2

2. kat
17
335 000 € 3160 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

106 m2

2. kat
17
312 000 € 3671 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

85 m2

2. kat
17
325 000 € 3009 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja

108 m2

1. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup