Detaljna pretraga
1 - 8 od ukupno 8 oglasa za Rab - Prodaja stanova - 4-SOBAN
15
264 000 €
2588 €/m²
ažuriran
Rab, Palit
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Posredujemo pri prodaji stana na Rabu ( blizina centra ) od 102 m2 u prizemlju manje i uredne zgrade, sagrađen...
Posredujemo pri prodaji stana na Rabu ( blizina centra ) od ...
5
413 000 €
1007 €/m²
ažuriran
Rab, Supetarska Draga
410 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se ekskluzivan stan uz more – Rab, Supetarska Draga Na jedinstvenoj lokaciji, svega 6,5 metara od mo...
Prodaje se ekskluzivan stan uz more – Rab, Supetarska Draga...
11
375 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
125 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Rab, stan trosobni s dnevnim boravkom i terasom, dvije kupaonice i dva parkinga. Stan u Vili na taženoj lokaci...
Rab, stan trosobni s dnevnim boravkom i terasom, dvije kupao...
11
387 500 €
3100 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
125 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Rab, stan trosobni s dnevnim boravkom i krovnom terasom, dvije kupaonice, dva parkinga. Stan u Vili, tražena l...
Rab, stan trosobni s dnevnim boravkom i krovnom terasom, dvi...
17
295 000 €
3172 €/m²
ažuriran
Rab, Banjol
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
RAB-STAN OD 94 m2, U NARAVI PODIJELJEN NA DVA, JEDNIM 1S+DB I JEDNIM 2S+DB! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji...
RAB-STAN OD 94 m2, U NARAVI PODIJELJEN NA DVA, JEDNIM 1S+DB ...
17
250 000 €
1969 €/m²
ažuriran
Rab, Lopar
127 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Lopar- prekrasno mjesto na otoku Rabu poznato po svojoj Rajskoj plaži mjesto je gdje se nalazi ovja kompletno ...
Lopar- prekrasno mjesto na otoku Rabu poznato po svojoj Rajs...
15
220 000 €
2115 €/m²
ažuriran
Rab, Lopar
104 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Lopar, stan na prvom katu manjeg objekta sa tri stambene jedinice u blizini plaže i svih sadržaja od 100 m2 st...
Lopar, stan na prvom katu manjeg objekta sa tri stambene jed...
12
260 000 €
2261 €/m²
ažuriran
Rab, Lopar
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Lopar, mjesto nadaleko poznato po svojoj Rajskoj plaži mjesto je gdje se nalazi prekrasan stan od ukupno 99 m2...
Lopar, mjesto nadaleko poznato po svojoj Rajskoj plaži mjest...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Rab
[x]